Beyoğlu Saatçilikte satılmakta olan tüm marka ve modeller orjinal ürün oluğ, orjinal kutusu, adınıza düzenlenmiş faturası ve 2 yılı kapsayan imzalı kaşeli ithalatçı firma garantili ürünlerdir.

Satılmakta olan ürünlerin resmi ithalatını Amerika üzerinden Beyoğlu Saatçilik olarak direkt kendimizin sağlıyor olması ve tüm satışlarımızın online platformlarda gerçekleşiyor olmasından maliyetlerimiz düşüktür. Bu durum rekabet ve fiyat avantajı sağlamakla birlikte, siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı ürün satma imkanını bizlere sunmaktadır.

Firmamızdaki tüm ürünlerin ithalatı Beyoğlu Saatçilik adına resmi olarak yapılmaktadır. Garanti hizmeti de ithalatçı firması ve profesyonel teknik servis yapısı olan Beyoğlu Saatçilik tarafından sağlanmaktadır.

Satış sonrası hizmetlerimiz, sektörde faaliyet gösteren diğer firmalara nazaran çok daha gelişmiş ve hızlı bir işleyişe sahiptir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlere bir telefon kadar uzağız. Garanti belgesi ve faturada yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmanız durumunda profesyonel teknik servis birimimiz tarafından yönlendiriliyor ve en kısa sürede tüm hizmetleri alıyor olacaksınız.

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde aynı gün ücretsiz olarak satışa sunulmaktadır. Ortalama 2 ya da 3 iş günü içerisinde size ulaşmaktadır.

Beyoğlu Saatçilik merkezi Düzce’de bulunmakta olup, ürünlerin kargoya verilişi de aynı adresten yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimize aynı kaliteyi daha ucuza sunabilmek için online mağazacılık hususunda uzmanlaşmış kadromuzla online platformlardan sizlere hizmet vermekteyiz.

İptal sürecinde alışveriş yapmış olduğunuz platformun iptal prosedürüne göre sizlere hizmet sunulmaktadır. İade ve değişim sürecinde ise siz değerli müşterilerimize kanunların ön gördüğü ve uyguladığı kural kaide doğrultusunda hizmet verilmektedir.